Digitalne obuke za penzionere

SRB-VALJEVO – Ministar informisanja i telekomunikacija Mihailo Jovanović izjavio je danas u Valjevu, u okviru karavana „Digitalna ekspedicija“, da će u klubovima penzionera u deset gradova i opština biti obezbeđeni računari, pametni telefoni i multifunkcionalni uređaji, dok će predavači biti iz kancelarija za mlade.

Dalje

Milionski gubici EPS

BEOGRAD – Gubitak Elektroprivrede Srbije, nedavno transformisane u akcionarsko društvo, na kraju 2022. godine iznosio je 619.352.350 evra, što je skoro pola milijarde više nego 2021. godine, pišu danas novine Nova.

Dalje

Prepolovljena dobit Telekoma

BEOGRAD – Telekom Srbija grupa, koju čini 11 preduzeća predvođenih kompanijom Telekom Srbija AD i koje raspolažu imovinom od skoro četiri milijarde evra, u prošloj godini je ostvarila neto dobit od oko 30 miliona evra, što je skoro upola manje nego 2021. godine, piše danas portal Danas.

Dalje