Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u disciplini skok u vis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto.
Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspešna.
