U Kotoru se očekuje dolazak više od 450 kruzera, što predstavlja značajan broj putnika. Sa 700.000 turista, postavlja se pitanje da li grad može da izdrži ovakav pritisak. Novinari su se zapitali o održivosti kruzing turizma u ovom regionu.
Boško Drakulović, gost u jutarnjem programu, na početku je delovao samouvereno. Međutim, ubrzo je postao vidno nervozan i zamolio voditeljku da ponovi pitanje. Njegovo ponašanje tokom intervjua izazvalo je zabrinutost i zbunjenost.
Tokom razgovora, Drakulović je prestao da odgovara na pitanja i stavio ruke u džepove. Njegovo zbunjeno gledanje ka kruzeru dodatno je pojačalo nervozu. Uz pomoć novinarke, koja je postavljala kratka pitanja, pokušao je da se vrati u razgovor.
Snimak njegovog nastupa brzo je postao viralan na mreži „X“. Korisnici iz Crne Gore su ga nazvali „Ćaci iz Crne Gore“, što je izazvalo brojne komentare. Mnogi su se pitali kakvi su ostali predstavnici, s obzirom na njegovu nervozu.
Komentari su bili oštri, a neki su sugerisali da bi bilo bolje da je Drakulović ćutao. Ova situacija je dodatno osvetlila izazove sa kojima se suočava Kotor u kontekstu turizma.
