Barselona nakon rolerkostera bolja od Viljareala

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju ekipu Viljareala 4:3 u trećem kolu španske Primere. Rezultatski rolerkoster na kraju je prevagnuo u korist tima iz Katalonije.

Barselona je upisala drugi trijumf ove sezone, dok je Viljareal ubeležio drugi poraz.

Gosti su od početka meča nametnuli ofanzivnu igru i primorali protivnika da se brani.

Dobri napada Barselone rezultirali su golovima u 12. i 15. minutu, strelci su bili Gavi i Frenki de Jong.

Rezultat su izjednačili Huan Fojt u 26. minutu i Aleksander Sorlot u 40. minutu meča.

Nakon pauze, Viljareal je nastavio sa dobrom igrom, a Aleks Baena je u 50. minutu doneo preokret i vođstvo svom timu.

Međutim, fudbaleri Barselone se nisu predavali, već su uzvratili golom, strelac izjednačujućeg gola bio je Fran Tores u 68. minutu meča.

Konačan rezultat postavio je Robert Levandovski u 71. minutu.