Roma odigrala 2-2 sa Milanom

Gol u nadoknadi vremena engleskog napadača Tamija Abrahama pomogao je Romi da u nedelju postigne remi protiv Milana od 2:2, pošto su nade Stefana Piolija da će sustići lidera Serije A Napoli pretrpele udarac.

Bila je to vlažna noć na San Siru, stvarajući klizave uslove koji su uticali na igru.

Milanov Pjer Kalulu postigao je prvi pogodak kada je ubacio iz kornera na pola sata.

Tomazo Pobega je udvostručio vođstvo u 77. minutu kada je razigran u prostor u petercu i jednim dodirom razbio loptu u donji desni ugao.

Rodžer Ibanjez je povukao jedan za Romu tri minuta pre nadoknade, kada je udario glavom u korner, a Abraham je završio kasni povratak šest minuta kasnije kada je uspeo da ubaci loptu iz peterca.

Milan je sada treći na tabeli Serije A sa 37 bodova posle 17 utakmica, izjednačen sa drugoplasiranim Juventusom po bodovima i sedam iza Napolija.