Totenhem propušta priliku za prestizanjem Aston Vile u trci za Ligu šampiona

Totenhem je propustio važnu priliku da pretekne Aston Vilu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona nakon što se zadovoljio nerešenim rezultatom 1:1 protiv Vest Hema u utorak u Premijer ligi.

Brenan Džonson je petoplasiranim Spursima pružio idealan početak na londonskom stadionu, ali je to poništio Kurta Zuma u 19. minutu.

Vest Hem je imao priliku da pobedi čak i da je Mihail Antonio bio nemilosrdniji sa šansom u drugom poluvremenu, ali je propustio priliku da savlada golmana Sparsa Guljelma Vikarija.

Iako su Sparsi znali da bi velika pobeda mogla da ih približi četvrtoplasiranoj Vili na gol-razliku, nisu uspeli da postignu dovoljno golova. Rezultat ostavlja Totenhem dva boda iza Ville u trci za Ligu šampiona.