Majami bolji od Lejkersa, Nikola Jović u prvoj petorci

Košarkaši Majami hita pobedili su Los Anđeles lejkerse rezultatom 110:96. Srpski reprezentativac Nikola Jović počeo je utakmicu u prvoj petorci Majamija, a završio je sa 15 postignutih poena.

Nakon dva uzastopna poraza, Majami je pobedio Lejkerse, koji su nanizali već tri neuspeha, pa sa skorom 17-18 zauzimaju tek 10. mesto na tabeli Zapadne konferencije NBA lige.

Dva poena prednosti na samom početku utakmice bilo je jedino vođstvo Lejkersa. Majami je već u prvoj četvrtini stekao dvocifren plus i nije posustajao do kraja.

Reprezentativac Srbije i nekadašnji košarkaš Mege Nikola Jović bio je u prvoj petorci Majamija. Na parketu je proveo 28 minuta tokom kojih je postigao 15 poena, uz osam skokova i jednu asistenciju.

Jović je pogodio šest šuteva iz 11 pokušaja iz igre (3/5 za tri), ukrao je jednu, a nije izgubio nijednu loptu.