Tuča košarkaša Partizana ispred noćnog kluba u Beogradu izazvala veliku pažnju javnosti

Tuča košarkaša Partizana ispred noćnog kluba u Beogradu izazvala veliku pažnju javnosti

Polako se pojavljuju nove informacije o tuči u kojoj su učestvovali košarkaši Partizana. Dvojica povređenih su zadobili lakše povrede, dok je jedan teže povređen. Tužilaštvo je naložilo ispitivanje svih okolnosti incidenta.

Incident se dogodio ispred noćnog kluba u Beogradu, ispod Brankovog mosta, kada su košarkaši izlazili iz kluba. Prema izjavama povređenih, napadnuti su bez povoda, dok svedoci tvrde da su oni provocirali. Dvojica povređenih imaju 46 i 37 godina, dok treći ima 31.

Jedan od povređenih je zadobio težu povredu, polomljen mu je prst na ruci. Tužilaštvo je zatražilo da se utvrde sve činjenice vezane za ovaj incident. Očekuje se da će igrači Partizana dati izjave tokom dana.

Među igračima koji će biti ispitani su Karlik Džons, Sterlin Braun, Isak Bonga i Frenk Nilikina. Frenk Nilikina je jedini koji se ne vidi na snimku incidenta. Ovaj događaj izazvao je veliku pažnju medija i javnosti.