Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao punoletne građane da daju krv

Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao punoletne građane da daju krv

Institut za transfuziju krvi Srbije pozvao je danas punoletne sugrađane da i naredne nedelje daju krv.

To se može učiniti u ovoj ustanovi, koja se nalazi u Svetog Save 39, radnim danom od 7 do 19 i subotom od 8 do 15 sati.

Akcije su planirane i na terenu, pa će u ponedeljak, 29. juna, biti organizovana za zaposlene u Banci „Poštanska štedionica“ od 10 do 15 časova, dok se dan kasnije pridružuju Fudbalski klub „Petka“ iz Lazarevca od 9 do 14 i „Citrus sistem“ iz Novog Beograda od 10 do 14 sati.