Viljareal remizirao sa Hetafeom 1-1, nastavljajući niz bez poraza

Viljareal je remizirao sa Hetafeom rezultatom 1-1 na svom terenu, produživši niz bez poraza na pet utakmica u španskoj ligi u petak.

Ovo je već treći uzastopni domaći remi za Viljareal i četvrti remi u poslednjih pet mečeva.

„Nije zasluženo da smo osvojili tako malo bodova u ovih poslednjih tri utakmice kod kuće“, izjavio je napadač Alberto Moreno, koji je postigao izjednačujući gol za Viljareal početkom drugog poluvremena. „Rezultati nisu onakvi kakvi bi trebali biti za nas, ali smo ipak zadovoljni.“

Hetafe je poveo u 24. minutu kada je slobodan udarac Mejsona Grinvuda pogodio Nemanju Maksimovića, a ovaj je uspeo da glavom uputi loptu u mrežu iz sredine prepunog šesnaesterca.

Moreno je izjednačio u 56. minutu svojim udarcem levom nogom koji se smestio između golmana i stative.

Hetafe je zadržao deseto mesto na tabeli, tri mesta ispred Viljareala.