Ubedljiva pobeda fudbalera Partizana

Fudbaleri Partizana upisali su 18. vezanu pobedu savladavši Bačku u gostima rezultatom 4:0 u meču 28. kola Superlige.

Crno-beli su novu pobedu najavili golom Igora Vujičića u 44. minutu, a sve su završili do 62. minuta uz dva nova gola.

Na 2:0 je povisio Takuma Asano u 58. minutu, da bi se u strelce nepuna četiri minuta kasnije upisao i Lazar Marković.

Dodatno je pobedu ekipe Aleksandra Stanojevića začinio Miloš Jojić koji je za 4:0 pogodio u 88. minutu.

Partizan sada na drugom mestu na tabeli ima 71 bod, Bačka je zakucana na dno tabele sa 15 bodova.

U gostima je slavio i Javor koji je bio bolji od Zlatibora i pobedu je upisao rezultatom 2:0. Golove su postigli Ilić i Luković.

TSC je do nadoknade vremena imao pobedu nad Spartakom u Subotici i vodio je, nakon preokreta, 2:1. Domaći su ipak u prvom minutu nadoknade došli do boda.

Poveo je Spartak sa bele tačke preko Tufegdžića. Lukić je izjednačio takođe iz penala, a Zec je pogodio za vođstvo TSC.

U prvom minutu nadoknade domaći su dobili i u gol pretvorili novi penal za konačnih 2:2.