Poraz košarkaša Partizana

U 18. kolu Regionalne košarkaške ABA lige košarkaši Partizana poraženi su u Hali „Ranko Žeravica“ od Igokee iz Laktaša sa 75:83 (16:23, 20:19, 26:21, 13:20).

U prvoj četvrtini Partizan nije imao rešenje za napade Igokee i ona je završena rezultatom 16:23 u korist gostiju.

U istom maniru počela je druga četvrtina, a tokom nje je Partizan imao i sreće zbog polovičnog učinka gostujućeg tima sa linije penala tokom prvog poluvremena.

U trećoj četvrtini Partizan je imao desetak minuta nadmoći na terenu, ali prednost ipak nije uspeo da sačuva.

U istom duhu protekao je ostatak duela. Partizan se u više navrata primakao na četiri poena zaostatka, ali više od toga nije mogao da učini.

U Igokei su najefikasniji bili Ilić, Klemons i Jošilo sa po 16 poena, a Atić je dodao 13.

Najefikasniji u timu Partizana bili su Rašon Tomas sa 18, Erik Mika sa 15 i Pejdž sa 14 poena, dok su po 11 poena postigli Jaramaz i Veličković.

Partizanu je ovo četvrti poraz zaredom u ABA ligi i večeras su se oprostili od plej-ofa za ovu sezonu, dok je Igokea sa skorom 14-3 na prvom mestu u ABA ligi.