Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da ta stranka prihvata poziv koji je uputio predsednik Srbije Aleksandar Vučić svim partijama iz vladajuće koalicije da, kao gosti, učestvuju na mitingu 27. juna u Beogradu.
Dačić je na Instagramu naveo da SPS prihvata taj poziv, imajući u vidu da je ta stranka oduvek bila državotvorna i politički odgovorna i pozvao sve članove i simpatizere SPS-a da učestvuju na skupu.
„U tom smislu, pozivamo sve naše članove, simpatizere i birače da se odazovu tom pozivu i učestvuju na mitingu u Beogradu i time damo svoj doprinos odbrani nacionalnih i državnih interesa“, istakao je Dačić.
