Crvena zvezda savladala Partizan u večitom derbiju sa 4:0

U derbiju devetog kola Super lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Partizana rezultatom 4:0 (2:0) na gostovanju u Humskoj. Ova pobeda označava prvu trijumfalnu utakmicu Crvene zvezde na terenu Partizana nakon 2016. godine, kao i njihovu najubedljiviju pobedu ikada na gostovanju u večitim derbijima, čime se nastavlja posrtanje crno-belih.

Šerif Endiaje bio je ključni igrač za crveno-bele, postigavši tri pogotka. Prvi gol postigao je iz jedanaesterca u 24. minutu, a zatim je još dva puta zatresao mrežu u 55. i 65. minutu. Silas je takođe dodao jedan pogodak u nadoknadi prvog poluvremena, čime je postavio konačan rezultat.

Ova pobeda dodatno učvršćuje poziciju Crvene zvezde u borbi za vrh tabele, dok Partizan nastavlja da se suočava s izazovima u ovoj sezoni.