Fudbaleri TSC-a savladali Partizan

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Beogradu ekipu Partizana sa ubedljivih 4:0 u utakmici 16. kola domaće Superlige Srbije.

Fudbaleri TSC-a ubedljivo su pobedili ekipu Partizana u prvom meču posle reprezentativne pauze.

Gosti su zahvaljujući kornerima na poluvremenu imali ri gola prednosti protiv prvoplasirane ekipe u domaćem šampionatu.

Ćirković je direktnim pogotkom iz kornera doneo prednost TSC-u već u 3. minutu utakmice.

Već u 11. minutu Stojić je posle kornera sa iste strane najbolje bio postavljen na prvoj stativi gde je loptu glavom zakucao u mrežu.

Radin je u 33. ponovo posle kornera povećao prednost svojoj ekipi. Lopta je posle udarca iz ugla završila na drugoj stativi gde se najbolje snašao vezni fudbaler ekipe iz Bačke Topole.

Samo pet minuta po nastavku drugog perioda, u 50. Milovanović koristi loše istrčavanje golmana Jovanovića da loptu pošalje u praznu mrežu.

Partizanov naredni rival je Vojdovina u 17. kolu Superlige Srbije, a TSC čeka susret Lige Evrope protiv Vest hema.

Partizan ostaje lider u Superligi sa 40 bodova, ali tek tri više od Crvene zvezde. TSC je treći sa 29 bodova.