TSC poražen od Spartaka za pad na treće mesto Superlige, remi Čukaričkog i Voždovca

Fudbaleri subotičkog Spartaka savladali su TSC u Bačkoj Topoli 2:0 (0:0) u utakmici 11. kola Superlige.

Subotičani su ostvarili prvi trijumf „na strani“ ove sezone golovima Voja Ubiparipa u 53. i Andreja Todorovskog u 66. minutu.

Sa druge strane, tim Žarka Lazetića je nakon vrednog remija protiv Olimpijakosa (2:2) u Ligi Evrope „vezao“ drug meč na domaćoj sceni bez pobede, jer su u prošlom kolu osvojili samo bod u Lučanima protiv Mladosti (1:1).

TSC odlazi na reprezentativnu pauzu kao trećeplasirani sa 20 bodova. Iznad su Partizan sa 25 i Crvena zvezda sa 21 bodom. Spartak je na sedmom mestu sa 15 bodova.

Tim iz Bačke Topole u 12. kolu gostuje Voždovcu, a Spartak dočekuje Partizan.

Istovremeno, Čukarički i Voždovac remizirali su na Banovom brdu 1:1 (0:1).

Gosti su poveli pogotkom Borisava Burmaza u 35, a izjednačio je Luter Sing u 52. minutu.

Obe ekipe su izjednačene na četvrtom i petom mestu sa po 16 bodova.

Čukarički u narednom meču Superlige Srbije ide na megdan Novom Pazaru.