Lacio propušta šansu da se vrati na drugo mesto u Seriji A

Lacio je u subotu u Bolonji odigrao nerešeno 0:0 pošto je propustio šansu da se vrati na drugo mesto u Seriji A.

Ekipa Mauricija Sarija je treća sa 49 bodova, jedan iza Intera iz Milana i dva ispred Rome i Milana.

Pedro je bio blizu da dovede Lazio u vođstvo u 15. minutu, kada je primio dodavanje u kazneni prostor, ali je okliznuo i poslao loptu pored gola.

Levis Ferguson je mogao da dovede Bolonju u prednost u 29. minutu, ali je udarcem glavom iz neposredne blizine pogodio zid.

Golman Bolonje Lukaš Skorupski morao je da priskoči svojoj ekipi 10 minuta pre odmora, uskrativši i Luisa Alberta i Felipea Andersona u duploj prilici za Laciju.

Domaćini su ponovo prišli blizu dva minuta u drugom poluvremenu kada je Giorgos Kirijakopulos poslao svoj udarac sa ivice na nekoliko centimetara od stative.

Bolonja je na sedmom mestu sa 36 bodova.