Mesi postiže gol i 5 asistencija, vodi Inter Majami do pobede nad Red Bulsima rezultatom 6-2

Inter Majami je održao svoj vodeći položaj u Istočnoj konferenciji MLS-a u subotu uveče, pobedivši Njujork Red Bulse sa impresivnih 6-2. Lionel Mesi, nedavno proglašen igračem meseca za april, nastavio je svoju fantastičnu formu postigavši gol i upisavši pet asistencija. Luis Suarez se takođe istakao sa tri gola, a Matias Rohas je dva puta zatresao mrežu.

Mesi, Suarez i Rohas su predvodili Inter Majami ka još jednoj ubedljivoj pobedi, produžavajući svoj neporaženi niz na šest utakmica. Iako je Njujork Red Buls poveo na poluvremenu, Inter Majami je odgovorio briljantnim nastupom u drugom poluvremenu, postigavši šest golova i potpuno preokrenuvši rezultat.

Mesi je bio ključni igrač u ovom meču, pružajući golove i asistencije koje su pokazale njegovu izvanrednu igračku inteligenciju i veštinu. Ova pobeda zadržava Inter Majami na vrhu tabele Istočne konferencije i postavlja ih kao ozbiljnog konkurenta za titulu u ovoj sezoni MLS-a.