Havarija na kopu Kolubara, nije ugroženo snabdevanje strujom

U kopu Kolubara došlo je do havarije kada je klizište zaustavilo rad jednog bagera. Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović posle obilaska kopa istakla je da neće biti ugroženo snabdevanje strujom Lazarevca i okolnih mesta. Trafo stanica nije ugrožena, ali treba nastaviti da se nagleda da i ona ne bude ugrožena, rekla je Đedovićeva.

Dalje

Ana Brnabić predsedavala sednicom o BDP-u

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić predsedavala na sednici Saveta za koordinaciju aktivnosti i mera za rast bruto domaćeg proizvoda na kojoj su analizirana domaća i globalna kretanja, sa projekcijama privrednog rasta za tekuću godinu i mogućnostima za održanje finansijske stabilnosti zemlje, a sednici je prisustvovao i predsednik Aleksandar Vučić.

Dalje