Apel uoči zimske sezone Koristiti zimske pneumatike

BEOGRAD – Agencija za bezbednost saobraćaja pozvala je danas sve učesnike u saobraćaju da iskoriste trenutne povoljne vremenske prilike i svoja vozila pripreme za vožnju u zimskim uslovima, a vozače podsetila na zakonsku obavezu da vozilo mora da ima postavljene zimske gume od 1. novembra do 1. aprila, ukoliko je na kolovozu sneg, led ili poledica.

Dalje