Vakcinisano 100.000 građana u Beogradu

SRB-BEOGRAD – U Beogradu je dosad vakcinisano više od 100.000 građana, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić i dodao da je završeno opremanje trećeg punkta za vakcinaciju u Belekspo centru, koji će od naredne sedmice početi sa radom, kao i da će u novom Domu zdravlja u Borči će u narednim nedeljama biti otvoren još jedan punkt.

Dalje

SAD: Prvo predsedničko putovanje

BEOGRAD – Predsednik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Džozef Bajden pozdravio je suprugu Džil pred prvo predsedničko putovanje i kao glavnokomandujući posetio Vojno-medicinski centar Valter Rid nadomak Vašingtona, gde je obišao deo u kome su vojnici primili vakcinu protiv korona virusa, javljaju mediji.

Dalje