Zvezda slavila na „Krovu“ protiv IMT-a, Glazer branio samo u prvom poluvremenu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su IMT 2:1 na krovu TC „Stadion“ na Voždovcu u meču 13. kola Superlige Srbije.

Prvak Superlige Srbije je odigrao sigurnu partiju protiv IMT-a na nezgodnom terenu krova TC „Stadoin“.

Presudila su dva gola u četiri minuta tokom prvog poluvremena. Žan Filip-Kraso je solo-potezom u kontri, okružen sa nekoliko igrača IMT-a, postigao pogodak u 22. minutu.

Piter Olajinka je duplirao prednost u 26. minutu na asistenciju Vladimira Lučića.

Počasni pogodak za IMT je dao Vladimir Radočaj u 72. minutu, tako što je njegov centar-šut završio uz mnogo sreće neočekivano u mreži.

Zvezda je stvarala šanse tokom celog meča, tako da je prednost mogla da bude i ubedljivija.

Na golu Zvezde u drugom poluvremenu nije stajao Omri Glazer, zamenio ga je Zoran Popović, ali prema prvim informacijama izraelski čuvar mreže prventivno je izašao iz igre i nije teže povređen.

Tim baraka Bahara je smanjio zaostatak za Partizanom na četiri boda, a u narednom kolu dočekuju trećeplasirani TSC.

IMT je na 12. mestu sa 11 bodova i sledeći rival u prvenstvu im je Napredak u Kruševcu.