Milan Đurić spašava Moncu od poraza protiv Lacija: 2:2 u nadoknadi vremena

Milan Đurić je bio junak za Moncu u subotnjem meču Serije A protiv Lacija, postigavši dva gola, uključujući izjednačenje u nadoknadi vremena, što je rezultiralo konačnim skorom 2:2. Ovaj rezultat zaustavio je niz od četiri pobede Lacija i smanjio njihove šanse da se kvalifikuju za Ligu šampiona sledeće sezone.

Nakon što je Lacio poveo u 11. minutu golom Ciira Immobila, Monca je uspela da izjednači u 73. minutu golom Milana Đurića, iako je taj gol prvobitno bio poništen zbog ofsajda, ali je odluka poništena nakon intervencije video pomoćnog sudije.

Lacio je ponovo stekao vođstvo u 83. minutu golom Matiasa Vecina nakon greške Đulija Donatija, ali je Đurić glavom postigao drugi gol u drugom minutu nadoknade vremena, donoseći Monci bod u ovom meču.