Crvena Zvezda trijumfuje nad efesom u spektakularnom povratku

U večerašnjem 11. kolu Evrolige, košarkaši Crvene zvezde postigli su ubedljivu pobedu nad Efesom rezultatom 97:83. Iako su u prvom poluvremenu bili u zaostatku, Zvezda je dominirala u drugom delu utakmice, prikazujući izuzetnu igru u odbrani i napadu.

Prvo poluvreme nije bilo najbolje za crveno-bele, koji su primili 49 poena, ali se stvari drastično promenile u drugom delu igre. Nemanja Nedović se istakao ubacivši 13 poena u trećoj četvrtini, uključujući tri trojke, čime je Zvezda preokrenula rezultat i stvorila prednost od 68:61.

Ova pobeda donosi Crvenoj zvezdi četvrtu pobedu u dosadašnjem toku takmičenja, dok se sa sedam poraza trenutno nalaze na 16. mestu u Evroligi. Ovo izuzetno uspešno drugo poluvreme nagoveštava da Zvezda ima potencijal za dalje izazove u ovom takmičenju.