Liverpul ostao u trci za titulu – Fulam u lošoj seriji

Fudbaleri Liverpula pobedili su Fulam na gostovanju rezultatom 3:1 u meču 34. kola Premijer lige.

Liverpul je ostao u trci za titulu i sada se nalazi na drugom mestu, sa istim brojem bodova, ali i lošijom gol razlikom u odnosu na Arsenal. Mančester siti ima bod, ali i utakmicu manje.

Gosti su poveli su 32. minutu nakon što je Trent Aleksander-Arnold postigao prelep gol iz slobodnog udarca.

Fulam je uzvratio u drugom minutu nadoknade prvog dela preko Timotija Kastanja koji je jedan odbitak u šesnaestercu Liverpula pretvorio u izjednačenje.

Novu prednost „crvenima“ doneo je Rajan Gravenberh u 53. minutu odličnim udarcem tik izvan kaznenog prostora domaćih.

Treći gol za goste bio je delo Dijoga Žote koji je u 72. minutu krunisao odličan napad svog tima i postavio konačan rezultat.

Liverpul u narednom meču očekuje gradski derbi protiv Evertona, dok Fulam dočekuje Krisatl palas.