IMT bolji od Radnika, remi Voždovca i Čukaričkog

Fudbaleri IMT-a pobedili su Radnik na gostovanju 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije. Voždovac i Čukarički odigrali su remi 1:1.

IMT je stigao do osmog trijumfa u Superligi, dok je Radnik zabeležio 16. poraz u dosadašnjem delu nacionalnog takmičenja.

Gol vredan tri boda postigao je rezervista Aleksandar Lutovac u 72. minutu, na asistenciju Nikole Glišića.

U narednom kolu, posle reprezentativne pauze, Radnik će dočekati Vojvodinu, a IMT Železničar.

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog odigrali su remi 1:1 u meču 26. kola Superlige Srbije.

Čukarički je do vođstva došao u 45. minutu golom Luke Adžića, a izjednačenje Voždovcu doneo je Vladimir Miletić u 69. minutu igre.

U sledećem kolu Voždovac će gostovati u Bačkoj Topoli kod TSC-a, dok će Čukarički dočekati Novi Pazar.