Fudbaleri TSC-a deklasirali Napredak 6:0 u meču poslednjeg kola Superlige Srbije

Fudbaleri TSC-a pobedili su Napredak rezultatom 6:0 u meču poslednjeg kola Superlige Srbije

Asistent za prva dva gola domaćina bio je Ifet Đakovac, a strelci Aleksandar Ćirković u 6. i Petar Stanić u 42. minutu. Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje Stojića, Miloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na 5:0 Ćirković drugim golom na meču u 79.

Rezervista Bence Sos je golom u 81. minutu postavio konačan rezultat, posle treće asistencije Đakovca na meču.

Preostali mečevi poslednjeg kola plej-ofa igraju se u subotu, kad će Crvena zvezda dočekati Čukarički, Partizan kragujevački Radnički, a Vojvodina lučansku Mladost.

Zvezda je odavno obezbedila titulu prvaka Srbije, Partizan drugo, a TSC treće mesto sa 75 bodova. Napredak je sezonu završio kao osmi u plej-ofu sa 40 bodova.