Protest završen ispred REM

Protest „Srbija protiv nasilja“ završen je večeras u Beogradu ispred sedišta Regulatorne agencije za elektronske medije (REM), a vlastima su upućeni zahtevi koji se ponavljaju već 17. put od početka maja kada je počeo masovni građanski bunt, podstaknut masovnim ubistvima u školli „Ribnikar“ i dva mladenovačka sela.

Dalje