Padavine širom Srbije – u Beogradu palo 60 litara kiše, u Šidu normalizovano snabdevanje strujom

Kiša koja je počela sinoć, padala je tokom noći i jutra u većem delu zemlje. U Beogradu palo 60 litara kiše po metru kvadratnom. U Šidu normalizovano snabdevanje strujom. Bez napajanja je još 470 domaćinstava u naselju Jamena, koji će električnu energiju dobiti do kraja dana. Sektor za vanredne situacije intervenisao tokom noći jedanaest puta na otklanjanju posledica nevremena.

Dalje