Nejpir je u Armaniju

Američki bek Šabaz Nejpir od četvrtka će ponovo igrač biti milanske Olimpije. Trofejni italijanski klub nagovestio je ovakav razvoj događaja na društvenim mrežama. Organizator igre je tekuću sezonu započeo kao član Crvene zvezde, ali njegov boravak u klubu sa Malog Kalemegdana bio je mahom ispunjen razočaranjima za navijače crveno-belih.

Dalje