Orlić: Agresija opozicije

BEOGRAD – Predsednik parlamenta Vladimir Orlić izjavio je danas da je tokom trodnevne rasprave u skupštini nivo agresije, prostakluka i primitivizma poslanika opozicije, koje je nazvao „bivšim režimom“, prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću bio ogroman i da su time poručili narodu šta će da ponude ako dođu na vlast.

Dalje