Vučić: Biti razapet na krst, od najgorih u Srbiji, podstrek je za još snažniju borbu

Vučić: Biti razapet na krst, od najgorih u Srbiji, podstrek je za još snažniju borbu

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je čast i obaveza boriti se za Srbiju, a da je biti raspet na krst, od najgorih u Srbiji, ponos i podstrek za još snažniju borbu.

„Ne protiv njih, već za našu Srbiju“, naveo je Vučić na Instagramu, uz snimak na kojem se vidi kako učesnici protesta koji se večeras održava u Nišu nose lutku sa likom predsednika, koja je „razapeta“ na krst.

U Nišu se večeras održava protest pod nazivom „Država, to smo mi“, na koji su pozvali studenti u blokadi.