Mančester Junajted pobedio Reding

Brazilski vezista Mančester junajteda Kazemiro postigao je dva gola kada je pobedio drugoligaša Reding sa 3-1 i u subotu se plasirao u peto kolo FA kupa, ali Markusu Rašfordu je odbijen rekord.

Gosti Redinga su koristili sreću i držali se sve dok Kazemiro nije otvorio gol u 54. minutu, zakucavši loptu preko golmana Džoa Lamlija iz dodavanja Antonija.

Bivši fudbaler Real Madrida povećao je vođstvo Junajteda četiri minuta kasnije sjajnim niskim udarcem sa 25 metara.

Fred je postigao 3-0 pre nego što je Reding izbacio bivšeg napadača Liverpula i Engleske Endija Kerola zbog drugog žutog kartona.

Reding, kojim upravlja bivši vezni igrač Junajteda, osvajač titule, Pol Ins, postigao je utehu preko Amadua Salifa Mbenguea.

Rašford je mislio da je postao prvi igrač Junajteda koji je postigao gol u 10 uzastopnih mečeva kod kuće kada je postigao gol u prvom poluvremenu, ali je njegov pokušaj bio isključen zbog ofsajda VAR-om.

Reding je zamalo da poveo u nizu igre neposredno pre pauze kada je Junior Hoilett imao odličnu šansu, ali je David de Hea dobro odbranio njegov udarac iz blizine.