Traktoristi iz doline Jadra dočekani uz podršku građana i transparent „Čukarica je uz studente“

Traktoristi iz doline Jadra dočekani uz podršku građana i transparent „Čukarica je uz studente“

Među traktoristima su poljoprivrednici iz doline Jadra koji nose zastavu „Ne damo Jadar“. Građani su im priredili doček kod Ade Ciganlije, pozdravljajući ih pištaljkama. U povorci su se našli i bajkeri, a Čukarica je pokazala podršku studentima.

Poljoprivrednici iz doline Jadra okupili su se u velikoj povorci, noseći zastavu „Ne damo Jadar“. Ova akcija privukla je pažnju građana koji su im priredili srdačan doček kod Ade Ciganlije. Uz pištaljke i povike „Pumpaj“, građani su izrazili svoju podršku.

Stanovnici Čukarice takođe su se pridružili dočeku, a mnogi su došli sa decom. Tinejdžeri su iskoristili priliku da se fotografišu ispred traktora, stvarajući tako nezaboravne uspomene. U povorci su se našli i bajkeri, koji su doprineli atmosferi podrške.

Građani su dočekali povorku sa velikim transparentom na kojem je pisalo „Čukarica je uz studente“. Na transparentu su bili nacrtani krvavi dlanovi, simbolizujući borbu i solidarnost. Ovaj događaj je pokazao jedinstvo zajednice u borbi za prava poljoprivrednika.

Povorka je privukla veliku pažnju medija, a građani su se okupili da pruže podršku. Ovaj trenutak je bio važan za sve učesnike, koji su se borili za svoje interese. Atmosfera je bila ispunjena energijom i odlučnošću.

Očekuje se da će ovakvi događaji nastaviti da okupljaju ljude i podstiču ih na akciju. Poljoprivrednici iz doline Jadra nastaviće da se bore za svoja prava, uz podršku zajednice. Ovaj doček je samo jedan od mnogih koraka ka ostvarenju njihovih ciljeva.