Real Madrid pobedio Viljareal sa 3-2

Real Madrid je sa dva pogotka manje pobedio Viljareal sa 3-2 u finalu Kupa kralja u četvrtak zahvaljujući briljantnom učinku u drugom poluvremenu zamenika Danija Sebalosa.

Ovaj 26-godišnji vezista je asistirao za prvi gol Reala, otvorio drugi i postigao pobednički pogodak za goste koji su izgledali na ivici eliminacije kada su zaostali sa 2-0 na poluvremenu.

Viljareal je brzo prešao u vođstvo udarcem Etjena Kapuea u četvrtom minutu i ​​produžio vođstvo u 41. sa Samjuelom Čukvuezeom.

Ali Sebalos je ušao sa klupe u 56. minutu i ​​odigrao ključnu ulogu u svim golovima Real Madrida.

Minut nakon što je ušao, asistirao je Vinicijusu mlađem koji je pogodio udarcem iz blizine.

Dvanaest minuta kasnije je centrirao do Karima Benzeme čiji je snažan udarac glavom odbio Filip Jorgensen, ali je dozvolio Ederu Militau da postigne pogodak iz skoka. U 86. minutu, Cebalos je pogodio savršen niski udarac iz okvira šesnaesterca i doneo pobedu Real Madridu.