Rodrigo Munis briljirao dok je Fulam ostvario prvu pobedu u Premijer ligi ove godine

Fulam je slavio pobedu od 3-1 nad Bornmutom u subotu na Krejven Kotedžu, pri čemu je napadač Rodrigo Munis igrao ključnu ulogu svojim impresivnim izvedbama.

Munis je bio ključni igrač, postigavši svoj prvi gol u Premijer ligi prošle nedelje protiv Barnlija, a sada je nastavio sa svojom izvanrednom formom. Već u petom minutu, njegov centaršut doveo je do gola Bobbija De Cordova-Reida, a Munis je dodao još jedan gol devet minuta pre odmora.

Iako je Bornmut uspeo da smanji zaostatak golom Markosa Seneziego pet minuta u drugom poluvremenu, Munis je odgovorio samo dva minuta kasnije svojim drugim golom na utakmici.

Ovom pobedom, Fulam se popeo na 12. mesto na tabeli Premijer lige, a Munis je zasluženo dobio pohvale za svoje izvanredne performanse.