Nemačka pobedila Bosnu i Hercegovinu 2-1, Mađarska igrala nerešeno sa Holandijom

Denis Undav postigao je dva gola i pomogao Nemačkoj da zabeleži pobedu od 2-1 nad Bosnom i Hercegovinom u trećem kolu Lige nacija, čime je njihov neporaženi niz produžen. Ovo je bila treća utakmica u nizu bez poraza za četvorostruke šampione Svetskog kupa.

Tim Julijana Nagelsmanna je započeo novi ciklus bez penzionisanih Manuela Nojera i Tonija Krosa, a protiv Bosne su prikazali uverljivu igru. Nemci su prvi poveli u 30. minutu kada je Undav iskoristio odličan pas Florijana Virca, a zatim je ponovo pogodio šest minuta kasnije na asistenciju Maksimilijana Mitelšteta.

Edin Džeko je u 70. minutu postigao počasni pogodak za Bosnu, ali to nije bilo dovoljno da ugrozi nemačku dominaciju. Ova pobeda je Nemačku stavila na čelo grupe, ispred Holandije koja je remizirala protiv Mađarske 1-1.