Totenhem se uzdigao iz pepela i pobedio Brentford sa 3-2 nakon dramatičnog drugog poluvremena

Totenhem je postigao tri gola u neuobičajenih osam minuta početkom drugog poluvremena da bi uzvratio za pobedu nad Brentfordom od 3-2 koja je u sredu podigla tim na četvrto mesto u Premijer ligi.

Golom Nila Mopeja u 15. minutu Brentford je poveo, a francuski napadač je slavio gestikulacijom bacanja strelice. Izgledalo je kao da se ruga uobičajenom proslavljanju gola plejmejkera ​​Totenhema Džejmsa Medisona, koji se oko toga suprotstavio Maupaiu blizu centralnog kruga.

To je možda uznemirilo igrače Totenhema, koji su isto slavili nakon golova Brenana Džonsona u 49. i Ričarlisona u 56. nakon što je Destini Udogi izjednačio u 48.

Ivan Toni je postigao gol u 67. nakon što je imao koristi od pogrešnog bek-pasa Udogija, ali je Totenhem izdržao posle kasnog pritiska Brentforda.

Totenhem se pomerio iznad Aston Vile na tabeli.