Torino održava uzbudljiv početak sa pobedom od 1-0 protiv Venecije

Saul Koko je postigao gol za pet minuta do kraja i doneo Torinu pobedu od 1:0 u gostima kod Venecije i pomerio torinski klub na prvo mesto u Seriji A u petak.

Koko je udario glavom na kraju mlake utakmice u kojoj nijedna strana nije stvorila mnogo jasnih šansi.

Bio je to prvi gol centralnog defanzivca u Seriji A otkako je ovog leta prešao u Torino iz Las Palmasa.

Rezultat je produžio neporažen start Torina sa tri utakmice.

Venecija ima jedan bod iz prva tri meča i pretposlednja je bila.

Saul Koko postigao je ključni gol pet minuta pre kraja utakmice, donoseći Torinu tesnu pobedu od 1:0 nad Venecijom na strani, te tako gurajući torinski klub na vrh tabele Serije A u petak.

Gol postignut glavom od strane Koka označio je kraj utakmice koja nije obilovala jasnim prilikama za gol s obiju strana.

Ovo je bio prvi gol centralnog defanzivca u Seriji A od dolaska u Torino iz Las Palmasa tokom letnjeg prelaznog roka.

Ova pobeda produžava niz nepobedivosti Torina na tri uzastopne utakmice, dok se Venecija, sa samo jednim bodom iz prvih tri kola, nalazi na pretposlednjem mestu tabele.