Srbija savladala Švajcarsku u Ligi nacija

Fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je značajnu pobedu večeras u Leskovcu, savladavši Švajcarsku rezultatom 2:0 u okviru 3. kola grupe A4 Lige nacija. Kapiten Aleksandar Mitrović i golman Predrag Rajković bili su ključni igrači za ovaj trijumf.

Srbija je povela u nadoknadi vremena prvog poluvremena autogolom švajcarskog fudbalera Elmedija. U drugom poluvremenu, Mitrović je povećao prednost na 2:0 u 61. minutu, čime je osigurao pobedu svojoj ekipi.

Švajcarska je imala nekoliko prilika za postizanje gola, ali je golman Rajković bio na visini zadatka, sprečivši protivničke pokušaje i zadržavajući mrežu netaknutom. Ova pobeda je dodatno učvrstila poziciju Srbije u grupi i pružila motivaciju za naredne izazove.