Pobeda TSC-a u Novom Pazaru

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Novom Pazaru, ekipu domaćina sa 4:3 u utakmici 28. kola Superlige Srbije. Vojvodina i Čukarički remizirali su u Novom Sadu 1:1.

Čak sedam pogodaka postignuto je u Novom Pazaru u meču koji je bio izuzetno bitan za domaći tim koji se sa Napretkom bori za osmu poziciju na tabeli.

Poveli su gosti pogotkom Pantovića u 9. minutu, ali radost ekipe iz Bačke Topole nije dugo trajala.

Adem Ljajić je već u 11. minutu posle asistencije Seada Islamovića poravnao na 1:1, da bi samo četiri minuta kasnije, u 15. uspešno realizovao udarac sa bele tačke.

Da se na poluvreme ode sa nerešenim ishodom potrudio se Ćirković koji je u 24. minutu na asistenciju Stanića matirao golmana domaće ekipe Nikolu Mirkovića.

Po početku drugog poluvremena, u 51. minutu Milosavljević donosi novu prednost gostujućoj ekipi, a potom u 55. isti igrač koristi loše postavljanje fudbalera u živom zidu, da između njih loptu prosledi u gol plavih.

Novi Pazar je upisao treći poraz u nizu.