Partizan pobedio Armani

Košarkaši Partizana ostvarili su večeras važnu pobedu nad Armani/Olimpijom Milanom rezultatom 82:69 u meču 13. kola Evrolige, što predstavlja njihovu treću uzastopnu pobedu na domaćem terenu.

Igrači Armani/Olimpije vodili su u prvom poluvremenu s pet koševa razlike (39:44), a u 25. minutu imali su dvocifrenu prednost (45:56), čak i sa 49:60 tri minuta kasnije. Ipak, Partizan je napravio preokret serijom od 14:2, smanjio zaostatak sa minus 15 na samo jedan poen.

U poslednjoj četvrtini, serija grešaka protivnika omogućila je Partizanu da potpuno preokrene situaciju i ostvari pobedu sa dvocifrenom razlikom, konačan rezultat bio je 82:69.

Nažalost, Partizan je od 6. minuta morao igrati bez Alekse Avramovića, koji je pretrpeo tešku povredu i napustio teren. Trener crno-belih, Željko Obradović, potvrdio je na konferenciji za novinare da se radi o prelomu noge.