Partizan evropski pohod počinje u Azerbejdžanu

Fudbaleri Sabaha savladali su i u revanš meču kvalifikacija za Ligu konferencije ekipu Rige 2:1 i biće prvi protivnik Partizanu u evropskom pohodu. Crno-beli će u prvom duelu gostovati u Bakuu 10. avgusta, dok je revanš na programu sedam dana kasnije u Beogradu.

Fudbaleri azerbejdžanskog Sabaha biće prvi rival Partizanu u kvalifikacijama za Ligu konferencije, pošto su u drugom kolu eliminisali letonsku Rigu.

U revanš meču u Bakuu bilo je 2:1, koliko je Sabah trijumfovao i u prvoj utakmici.

Gosti su poveli u Azerbejdžanu golom Ikaunieksa u 67. minutu, ali je izjednačenje Sabahu doneo Mikels, 10 minuta kasnije, a preokret i trijumf Apeh u poslednjim sekundama meča.

Prvi duel Sabaha i Partizana na programu je u Bakuu 10. avgusta, dok je revanš zakazan sedam dana kasnije na stadionu u Humskoj.