Argentinski defanzivac slomio nogu na utakmici Kopa Libertadores

Defanzivac Argentinos Juniorsa slomio je levu nogu u utorak tokom utakmice Kopa Libertadores u Buenos Ajresu.

Luciano Sanchez, 29, doživeo je tešku povredu nakon izazova veterana levog beka Marsela, koji sada igra za brazilski Fluminense.

Bivši igrač Real Madrida isključen je u suzama dok je Argentinac vrištao na terenu, okružen zabrinutim igračima oba tima. Incident se dogodio u 56. minutu utakmice, koja je završena rezultatom 1-1.

Gabrijel Avalos otvorio je gol iz voleja za domaćina u 14. minutu prve utakmice osmine finala. Argentinos je kasnije u 76. minutu video isključenja svog golmana Aleksisa Martina Arijasa, a do kraja meča ga je zamenio vezni igrač Lučano Heredija.

Fluminense je iskoristio priliku i izjednačio sa Semjuelom Gzavijeom u 87. minutu iz daljine.

Ekipe će ponovo igrati sledećeg utorka na stadionu Marakana za plasman u četvrtfinale.