Kuluševski heroj za Totenhem: Remi 3-3 protiv Mančester sitija

U uzbudljivoj utakmici između Totenhema i branioca titule Mančester sitija, Dejan Kuluševski je postigao gol glavom u 90. minutu, donoseći Totenhemu remi 3-3. Džek Griliš je izgledao kao heroj Sitija sa golom u 81. minutu, ali je Kuluševski, uz centaršut Brenana Džonsona, postigao gol u poslednjim trenucima utakmice. Siti je sada remizirao u poslednje tri utakmice, dok je Totenhem prekinuo niz od tri izgubljene utakmice. Žreb donosi drama i uzbuđenje na Etihad stadionu.

Siti je zaostao nakon pogotka Son Heung-mina u šestom minutu, ali je preokrenuo rezultat u prvom poluvremenu nakon autogola kapitena Totenhema u devetom minutu i gola Fil Fodena u 31. Totenhem se vratio u igru golom Giovani Lo Celsa u 69. minutu. Džek Griliš je postigao gol u 81. minutu, činilo se kao da će biti pobedonosni, ali je Kuluševski sa glavom doneo izjednačenje Totenhemu u poslednjim trenucima. Ova utakmica pomera Totenhem na peto mesto, dok Siti ostaje na trećem mestu, tri boda iza lidera Arsenala.