Liverpul se vraća na vrh Premijer lige, Mančester junajted u krizi

Liverpul je uspešno savladao izazov i pobedio poslednjeplasirani Šefild junajted rezultatom 3-1, vraćajući se na vrh tabele Premijer lige. Sa druge strane, Mančester junajted je pao dublje u krizu nakon što je primio dva gola u nadoknadi vremena i poražen od Čelsija rezultatom 4-3.

Liverpul je pokazao snagu i posvećenost tituli, pobedivši Šefild junajted nakon što je Aleksis Mek Alister pokrenuo nezaustavljiv napad u drugom poluvremenu. Sa druge strane, Junajted je doživeo 12. poraz u sezoni, što će dodatno povećati pritisak na menadžera Erika ten Haga.

Uzbudljive utakmice obeležile su vikend, sa Coleom Palmerom koji je postigao het-trik za Čelsi protiv Mančester junajteda, zapanjujući gostujući tim svojim neverovatnim nastupom u poslednjim minutima utakmice.

Navijači su sigurno uzbuđeni zbog nastavka najvećeg rivalstva u engleskom fudbalu, sa Liverpulom koji juri titulu, a Junajtedom koji se bori sa izazovima.