Lil pobedio 2-0 u gostima Lion koji muči

Fudbalski klub Lil nastavlja impresivan niz neporaženosti u Ligi 1 pobedom od 2:0 nad Olimpik Lionom. Golovi postignuti u prvom poluvremenu od strane Džonatana Davida i Tijaga Santosa osigurali su Lilu četvrtu poziciju na tabeli sa 23 boda. Ova pobeda stiže nakon sedam uzastopnih utakmica bez poraza.

Jusuf Iazici je asistirao Davidu za prvi gol u 28. minutu, dok je Santos četiri minuta kasnije udarcem iz daljine duplirao vođstvo. Lil se sada nalazi samo jedan bod iza Monaka i četiri boda iza drugoplasirane Nice. Sa samo sedam bodova, Olimpik Lion ostaje na dnu tabele, ali ima neodigranu utakmicu koja je odložena za 6. decembar. Lil će se u četvrtak suočiti sa Olimpijom iz Ljubljane u Ligi konferencije Evrope, dok će Olimpik Lion igrati protiv Lensa u subotu.