Navijači izviždali Englesku nakon poraza od Islanda, Nemačka se oporavila pobedom nad Grčkom

U poslednjoj pripremnoj utakmici pre Evropskog prvenstva, Engleska je doživela poraz od Islanda rezultatom 1:0, što je izazvalo nezadovoljstvo nekih navijača koji su izviždali ekipu. Gol za Island postigao je Jon Dagur Torštajnson u 16. minutu, podsećajući na bolan poraz Engleske od istog protivnika na Euru 2016.

Sa druge strane, Nemačka je ostvarila pobedu nad Grčkom rezultatom 2:1, uz gol Paskala Grosa u 89. minutu. Georgios Masuras je doneo vođstvo Grcima, ali je Kaj Haverc izjednačio za Nemačku, dok je konačni gol za pobedu postigao Gros.

Ova dva rezultata su samo deo priprema pred početak Evropskog prvenstva, koje će Nemačka otvoriti protiv Škotske u Minhenu, dok će Engleska tražiti povratak na pobednički kolosek.