Čukarički bolji od Zvezde na Banovom brdu

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Čukaričkog 2:1 u meču sedmog kola Superlige Srbije, a u utakmici koja je ujedno bila i uvertitra za njihovu evropsku sezonu.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na Banovom brdu Crvenu zvezdu 2:1 (1:0) u derbiju sedmog kola Superlige Srbije.

Tim Igora Matića iznenadio je crveno-bele koji su ponovo nonšalantno ušli u meč protiv na papiru slabijeg rivala.

Klub sa Banovog brda pobedio je crvene-bele prvi put posle četiri godine i naneo im drugi poraz u poslednja tri meča.

Ovim rezultatima ekipa Baraka Bahara u lošem ritmu ide pred gostovanje Mančester sitiju.

Ujedno, Čukarički sa „vetrom u leđa“ ide na gostovanje Ferencvarošu na startu grupne faze Lige konferencija.

Domaćin je poveo golom Marka Docića u 23. minutu iz penala izjednačio je Žan-Filip Kraso u 47, takođe sa bele tačke, a trijumf je doneo Sandej Adetundži spektakularnim pogotkom u 75. minutu.

Bahar je „mešao karte“, Kraso, Osman Bukari, Srđan Mijailović, i Korejac Hvang In-Bom ostali su na klupi i zaigrali tek u nastavku, a propisno se obrukao Šerif Ndiaje, koji je u prvom poluvremenu promašio prazan gol sa pet metara.