Bajern nastavlja da „melje“, posle Zagreba nemilosrdni i u Bremenu

Fudbaleri Bajerna iz Minhena slavili su sa 5:0 nad Verderom prilikom gostovanja u Bremenu u meču četvrtog kola Bundeslige.

Ekipa Vensana Kompanija je ušla u rušilački mod prema rivalima koji su očigledno za klasu ili dve slabiji.

Iz Zagreba su se vratili sa devet datih golova Dinamu, oborivši rekord Lige šampiona. Nisu bili blagi ni prema Verderu.

Dvostruki strelac bio je Francuz Majkl Olise u 23. i 60. minutu. Mrežu Verdera su zatresli i Džamal Musijala u 32, Hari Kejn u 57. i Serž Gnabri u 65. minutu.

Bajern je na perfektnom skoru od četiri pobeda i u narednom kolu dočekuju ljutog rivala i dužnika, aktuelnog prvaka Bajer Leverkuzen. Verder posle dva remija i pobede je upisao i prvi poraz, u sledećem kolu igraju protiv Hofenhajma.